slideshowslideshowslideshow

Svadba

Atrium Hotel je svojou polohou ako aj komfortne zariadenými izbami a priestormi reštaurácie s výhľadom na panorámu Tatier ideálnym miestom pre organizáciu svadobnej hostiny pre cca. 80- 140 hostí. Ponúka ubytovanie nielen pre mladomanželov, ale aj svadobných hostí.

Slávnostné menu podľa Vašich individuálnych požiadaviek a predstáv.

Svadobné menu Vám vieme ponúknuť v niekoľkých štandardných variantoch od 33 € na osobu. Samozrejme, pri tvorbe každého menu sú na prvom mieste Vaše individuálne požiadavky a predstavy. V cene menu je zahrnutý aj studený a teplý bufet, ktorý odporúčame podávať v neskorších hodinách.

Konzumácia vlastných zákuskov, ako aj nealkoholických a alkoholických nápojov, je povolená na základe individuálnej dohody.

Rešpektujeme všetky diéty aj bezlepkovú stravu.

Kompletná starostlivosť o Vašu svadbu

Naša starostlivosť o Vás výberom miesta svadobnej hostiny nekončí. Poradíme vám, ako postupovať pri organizovaní svadby a samotnej svadobnej hostiny. Poskytneme Vám zaujímavé tipy a odporúčania, čo všetko je potrebné pred svadbou vybaviť a dohodnúť.

Na požiadanie Vám zabezpečíme sobáš aj priamo pred hotelom.

Snahou celého kolektívu Atrium Hotela je, aby Vaša svadba bola jedinečným a neopakovateľným zážitkom, na ktorý sa  sa jednoducho nezabúda, preto Vám odporúčame, v prípade vážneho záujmu, dohodnúť si termín s našim manažérom pre svadobné hostiny a osobne nás navštíviť.

Svadobné menu

pdf
Svadobné menu - Stiahnuť vo formáte PDFsvadba - hotel-svadba-02.jpgsvadba - hotel-svadba-10.jpgsvadba - hotel-svadba-16.jpgsvadba - hotel-svadba-20.jpgsvadba - hotel-svadba-05.jpgsvadba - hotel-svadba-11.jpgsvadba - hotel-svadba-13.jpgsvadba - hotel-svadba-14.jpgsvadba - hotel-svadba-17.jpgsvadba - hotel-svadba-19.jpgsvadba - hotel-svadba-22.jpgsvadba - hotel-svadba-01.jpgsvadba - hotel-svadba-03.jpgsvadba - hotel-svadba-12.jpgsvadba - hotel-svadba-18.jpgsvadba - hotel-svadba-04.jpgsvadba - hotel-svadba-15.jpgsvadba - hotel-svadba-21.jpg
Stiahnuť do PC


Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.