• Turistika
  Turistika a oddych v Tatrách

  Letná turistika vo Vysokých Tatrách v spojení s relaxom a regeneráciou v bazénovom svete 4 Elements Aqua
  a príjemnym posedením na terase
  s možnosťou výhodného predĺženia pobytu

 • Získajte
  Získajte až 200€ na letnú dovolenku v TRINITY Hotels

  Pri príležitosti oslavy 8. narodenín TRINITY Hotels & Resorts obdarujeme my Vás.
  Rezervujte si Vašu dovolenku s heslom „OSLAVUJEM S TRINITY" a my Vás odmeníme poukazom v hodnote az 200 EUR

 • Cenový
  Cenový hit: Letný pobyt 4 noci za cenu 3

  Nepremeškajte výhodnú ponuku. Letný pobyt na 4 noci teraz za cenu 3.
  Oslavujte 8. narodeniny s nami! Vyžiadajte si Váš letný pobyt s heslom "Oslavujem s TRINITY" a získajte narodeninový poukaz až 100€

Teambuilding a voľný čas

Korporátne bubnovanie a firewalking

Exkluzívne iba v TRINITY Hotels
Posuňte hranice Vášho teambuildingu


TRINITY Hotels Vám v spolupráci s INNER WINNER SLOVENSKO ponúka na Slovensku netradičnú formu teambuildingu, ktorú využilo viac ako 60% zo 400 najväčších svetových spoločností (zdroj: FORBES).
Využite zaujímavé spôsoby ako posilniť tímového ducha a načerpajte novú energiu, ktorá zvýši potenciál nielen vašich zamestnancov ale aj vašich obchodných partnerov.


KORPORÁTNE BUBNOVANIE

Čo to je Original Rhythm Team?
Original Rhythm Team je vzdelávací projekt zameraný na rozvoj osobnosti, budovanie a rozvoj tímov, komunikáciu, spoluprácu, načasovanie a vedenie ľudí. Používa tzv. korporátne bubnovanie a metódy „drum circle“, pri ktorých všetci účastníci aktívne hrajú na bubon alebo iný rytmický nástroj.


Podľa antropologických výskumov je bubon najstarším nástrojom komunikácie a spoločné bubnovanie je najstaršou formou tímovej komunikácie. Rytmus je univerzálny jazyk, ktorý dokáže eliminovať rozdiely medzi ľuďmi – národnosť, pohlavie, vek, rasu, profesné alebo sociálne rozdiely. Je to neverbálny, primárny spôsob komunikácie, ktorý odhalí zažité stereotypy v komunikácií Vášho tímu.

Korporátne bubnovanie je v súčasnosti najprogresívnejšou metódou budovania a rozvoja tímov. 60% zo 400 najväčších svetových firiem použilo v roku 2007 túto techniku k rozvoju svojich tímov (zdroj: FORBES). A toto číslo sa neustále zvyšuje… Original Rhythm Team prináša ako prvý tento moderný trend do Strednej a Východnej Európy!


Korporátne bubnovanie je metóda rozvoja a budovania nielen pracovných tímov, ale môže vám poslúžiť aj ako naladenie publika na konferenciách a teambuildingoch. Využíva bubny a ďalšie rytmické nástroje k premene účastníkov na jeden orchester. Korporátne bubnovanie je založené na najnovších poznatkoch o fungovaní ľudského mozgu a najstaršej metóde tímovej spolupráce známej zo všetkých kultúr – rytmických rituálov.

Vďaka naladeniu publika, tímu na jednu „vlnu“ a priamym paralelám v komunikácií, leadershipe a spolupráci, je korporátne bubnovanie najrozšírenejšou metódou pre teambuilding po celom svete.

Metóda korporátneho bubnovania zaisťuje 100% pozornosť účastníkov na danú tému na konferencii alebo mítingu. Na začiatku konferencie má každý účastník iný stupeň bdelosti a pozornosti, predstavme si to na príklade rádiových vĺn – každá vysiela a prijíma signál na svojej frekvencii . Už po 20 minútach korporátneho bubnovania sa postupne pozornosť všetkých účastníkov zjednotí a „naladí“ na jednu vlnu - jednu frekvenciu. To potom uľahčuje príjem dôležitých informácií. Okrem tohto benefitu Vám korporátne bubnovanie zabezpečí dobitie energiou, zábavu a prepojenie s Vašou firemnou kultúrou (motivačný prvok kick off mítingov).

Táto metóda sa používa aj pre účely tímovej spolupráce, školení komunikácie a transformačného leadershipu.


FIREWALKING

Ak aj Vás v škole učili, že ak ľudská bunka príde do kontaktu s predmetom, ktorý má 200° Celsia, tak nenávratne odumrie, ako je potom možné, že niektorí ľudia sú schopní chodiť po žeravom uhlí, ktoré má 500° Celsia?

Je možné zlomiť šíp o ľudské hrdlo, chodiť po rozbitých črepinách, preraziť holou rukou dosku alebo zohnúť železnú tyč? Áno, dá sa to!


Tieto disciplíny neslúžia k ohromeniu alebo pobaveniu publika, sú to transformačné metódy, pri ktorých prejdete za hranice toho, čo považujete za možné. Ak dokážete prejsť cez oheň, dokážete čeliť aj ďalším výzvam v bežnom živote a skúsenosť z víťazstva aplikovať v každodennej praxi. Vaše vnútorné hranice sa posunú ďalej a Váš potenciál sa zvýši…

Kľúčom k prechodu po žeravom uhlí je stav mysle - plná integrácia ducha a tela, okamih úplnej koncentrácie a dôvery v proces. Na firewalkingu je dôležitý proces, na ktorého konci stojíme pred kobercom žeravého uhlia. Samotný proces, je dôležitejší ako záver. V priebehu tohto procesu hľadáte svoj vnútorný hlas, svojho radcu, ktorý pomáha rozhodovať sa v extrémnych situáciách. Zažijete na vlastnej koži, že to čo sa vám zdá neprekonateľné, je možné prekonať 100% sústredenosťou, vedomým rozhodnutím a naprogramovaním Vášho mozgu na úspech.

Začína sa proces vnútornej integrácie, dôležitej na prípravu na chôdzu po žeravom uhlí. Vo finále nie je dôležité, či cez žeravé uhlie prejdete alebo nie, konečné rozhodnutie urobíte na základe vášho vnútorného hlasu. A toto rozhodnutie bude vždy správne. Tuto integritu a schopnosť posúvať hranice si každý odnesie ako dar ohňa so sebou do vášho každodenného života.


Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte naše kongresové oddelenie:

ATRIUM Hotel: kongres@atriumhotel.sk, tel: 052/44 22 345

Fotogaléria -

Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.