Dôležité upozornenie

Milí naši hostia, zamestnanci, návštevníci

vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku a s ohľadom na našu spoločenskú zodpovednosť sme sa rozhodli až do odvolania pre uzavretie všetkých našich 3 hotelov hotelovej siete Trinity hotels (hotel Senec, hotel Sitno a Atrium hotel), pokiaľ sa táto mimoriadna situácia na Slovensku a v celej Európe neupokojí. Nechceme riskovať zdravie Vás a našich zamestnancov, pretože Vy ste pre nás Tí najdôležitejší... Čaká nás v budúcnosti opäť veľa zábavy a relaxu.

My pre Vás zatiaľ pripravíme kompletne nový animačný program na ďalšie tematické a letné pobyty tak, aby ste si to u nás a s našimi maskotmi – Kamarátmi z Trinity opäť užili v plnej paráde !

Ak ste mali už zakúpený pobyt v jednom z najbližších termínov, s väčšinou z Vás sme sa už skontaktovali a budeme tak priebežne robiť aj naďalej. Svoje pobyty nemusíte stornovať. S každým z Vás sa v predstihu skontaktujeme ohľadom Vášho blížiaceho sa pobytu a dohodneme sa na ďalšom postupe a prípadne aj predĺžení platnosti Vášho poukazu, ktorý ste chceli využiť na financovanie pobytu.

O termíne opätovného otvorenia našich hotelov Vás budeme informovať na našich webových a facebookových stránkach na základe aktuálneho vývoja situácie. Myslíme na Vás, nechceme nič podceniť. Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našich weboch alebo Facebooku kontaktujte nás prosím v pracovné dni od 8.00 do 19.00 na našu centrálnu telefónnu linku 18 333, klapka 1.

Ďakujeme za pochopenie a držíme nám všetkých palce.

Lyžovačka vo Vysokých Tatrách

Dokonalá zimná dovolenka – to je predovšetkým skvelá lyžovačka, prekrásna zimná turistika v bielučkej scenérii Vysokých Tatier, komfortné ubytovanie, skvelý wellness a chutná gastronómia.

Takúto dovolenku Vám ponúka hotel ATRIUM vo Vysokých Tatrách.

Pobytový balík obsahuje:

  • Ubytovanie na 2, 3 ,4, 5 alebo 6 nocí v komfortne zariadenej dvojlôžkovej izbe
  • Welcome drink pri príchode pre celú rodinu
  • Raňajky podávané formou bohatých bufetových stolov
  • Večere formou bohatých bufetových stolov alebo formou lahodného 3-chodového menu
  • • Lyžiarske stredisko Jakubkova lúka hneď vedľa hotela
  • 10% zľava na kompletné služby v lyžiarskej škole Premiere
  • 20% zľava na masáže vo 4 Elements Day spa
  • MiniMe dvojpodlažný detský svet plný hračiek
  • Neobmedzený vstup do bazénového sveta 4 Elements Aqua a vitálneho sveta 4 Elements Wellness
  • Animačný program pre deti i dospelých počas víkendov


lyzovacka v tatrach lyzovacka v tatrach

Pobytový balík uplatniteľný v termíne: 7. 1. – 15. 4. 2020Cena od 59€* dospelá osoba/noc (pri pobyte na 2 noci)Podmienky:

* Ponuka pobytu Lyžovačka 2020 platí v termíne 7. 1. – 15. 4. 2020.
Uvedená cena pobytu je 59 €/dospelá osoba/noc. Uvedená cena platí pre členov Trinity klubu pri dosiahnutí max. zľavy 25%.
Základná cena pobytu je 158 €/ dospelá osoba/ 2 noci.
Uvedená cena platí v prípade obsadenia dvojlôžkovej izby 2 dospelými osobami a nezahŕňa miestny poplatok vo výške 1,00 €/ dospelá osoba/ noc.
Dve deti do 5,99 rokov ubytovanie a strava grátis – bez nároku na lôžko. Tretie a ďalšie dieťa do 5,99 a deti od 6 – 11,99r. majú zvýhodnené ceny ubytovania a stravovania.lyzovacka v tatrach lyzovacka v tatrach

Rezervácie a bližšie informácie o ponuke
lyzovacka v tatrach


Fotogaléria -

využite rekreačný poukaz

Podmienky:

* Ponuka pobytu Lyžovačka 2020 platí v termíne 7. 1. – 15. 4. 2020.
Uvedená cena pobytu je 59 €/dospelá osoba/noc. Uvedená cena platí pre členov Trinity klubu pri dosiahnutí max. zľavy 25%.
Základná cena pobytu je 158 €/ dospelá osoba/ 2 noci.
Uvedená cena platí v prípade obsadenia dvojlôžkovej izby 2 dospelými osobami a nezahŕňa miestny poplatok vo výške 1,00 €/ dospelá osoba/ noc.
Dve deti do 5,99 rokov ubytovanie a strava grátis – bez nároku na lôžko. Tretie a ďalšie dieťa do 5,99 a deti od 6 – 11,99r. majú zvýhodnené ceny ubytovania a stravovania.

Rezervácie a bližšie informácie o ponuke


Z našej videogalérie vyberáme

Slavo Jurko navštevuje TRINITY Hotels

Firemné večierky a párty v Trinity Hotels & Resorts

Zimná dovolenka v Atrium High Tatras

Dovolenkujeme v Atrium High TatrasSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info