Eventy a teambuildingy

U NÁS TO PRENÁJMOM PRIESTOROV NEKONČÍ!

Vyskladáme vám váš firemný event alebo teambuilding premyslený do každého detailu.

Ponúkame do detailu prepracované firemné eventy vďaka Boutique events by TRINITY Hotels & Resorts. Ušetrite svoj čas a nechajte organizáciu vášho firemného podujatia na nás. Vďaka unikátnym priestorom v každom z našich hotelov vieme firmám zabezpečiť teambuildingovú akciu či kongres na kľúč.

Pripravíme pre vás firemný event, na ktorý s kolegami či obchodnými partnermi nezabudnete.

BOUTIQUE EVENTS BY TRINITY HOTELS – TAK TROCHU INÁ EVENTOVKA

Nechajte sa zlákať inšpiratívnou zmenou. Na detailoch záleží a my ich zabezpečíme za vás. Naši evenťáci sú vám k dispozícii aj pri organizácii tematických podujatí. Teambuilding, firemná párty alebo obľúbené Family day s vlastným koncertom Kamarátov z Trinity.

K dispozícii sú aj pútavé teambuildingové aktivity po školení alebo vám zostavíme celodenný program na kľúč podľa vašich požiadaviek.


preview

FIREMNÝ VEČIEROK NA KĽÚČ PRESNE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Nechajte sa zlákať inšpiratívnou zmenou. Na detailoch záleží a my ich zabezpečíme za vás. Dohodnite si stretnutie s našou eventovou špecialistkou, ktorá vám predstaví možnosti našej sieťovej eventovej agentúry.

A že je si z čoho vyberať!

Viac než 15 tematických večierkov a teambuildingov spracovaných do posledného detailu sú len inšpiráciou pre ten váš, na mieru spracovaný, na kľúč dodaný.

Kontaktujte nás pre ponuku teambuildingov na mieru

Image
Ing. Ivana Jankurová
OBCHODNÁ MANAŽÉRKA ATRIUM HOTELA
Image
Mgr. Veronika Mlynarčík Fabková
OBCHODNÁ MANAŽÉRKA ATRIUM HOTELA