Deti (0‑11 rokov)

Dve deti do 6 rokov zdarma (pri obsadení jednej izby bez nároku na lôžko). Pre bábätka poskytujeme detskú postieľku bez poplatku.
Nezáväzný dopyt bol odoslaný, čoskoro Vás budeme kontaktovať

DOVOLENKOVÝ RAJ PRE RODINY S DEŤMI

Služby hotela sme do každého detailu prispôsobili rodinám s deťmi.

Navštívte náš babyfriendly rodinný hotel vo Vysokých Tatrách. Vytvorili sme miesto, kde si oddýchnete aj Vy, rodičia!

ANIMAČNÝ PROGRAM

Počas vášho relaxu v hoteli si vaše deti užívajú zábavu a z pobytu si odnášajú nezabudnuteľné zážitky. Náš tím profesionálnych animátorov, školený detskou lekárkou a koučkou pre rodiny s deťmi Dianou Porubčanovou, sa stará o bohatý program pre deti, ktorý Zabezpečuje nielen zábavu, ale aj ich celkový rozvoj.

Naše pobyty sú vždy zamerané na rôzne témy, ktoré výborne ladia s aktivitami pre deti. Vaše sa deti môžu tešiť na zábavné aktivity, ktoré ich budú baviť a zároveň podporia ich rast a učenie s dôrazom na pohyb a kreativitu.

DARČEKOVÝ POUKAZ TRINITY

Darčekový poukaz do TRINITY je dokonalým darčekom pre vašich blízkych či priateľov, ktorých chcete potešiť nezabudnuteľným zážitkom. Poukaz v hodnote už od 50 eur môžete uplatniť pri kúpe pobytu, na masáže a procedúry 4 Elements Day Spa či na vstup do hotelového 4 Elements Wellness. Poukaz platí 1 rok od zakúpenia v celej sieti TRINITY Hotels.

S darčekovým poukazom do TRINITY darujete nielen zážitok, ale aj úsmev a radosť, ktorá zostane na dlhý čas. Dajte svojim blízkym možnosť objaviť svet luxusu a relaxácie v našich hoteloch.

SIEŤ BABYFRIENDLY HOTELOV

Neobmedzený vstup do vodného sveta a wellness zóny, neobmedzený vstup do detského sveta MiniMe, každý deň iná animačná téma, maskoti – Kamaráti z Trinity, koncerty Kamarátov z Trinity.