Detské oslavy

V Trinity Hotels & Resorst myslíme na deti do posledného detailu. Preto im radi pripravíme aj parádnu detskú oslavu, ušitú na mieru pre každé z nich. Majú svoju obľúbenú rozprávku? Naše priestory radi premeníme na nepoznanie od ich vysnívaného rozprávkového sveta. V prípade záujmu sa vám postaráme aj o animačný program plný zábavy aj s našimi maskotmi, Kamarátmi z Trinity.

OSLAVY V KULINÁRSKOM ŠTÚDIU FOODIE

Deti samy vedia, čo im chutí najviac. Nechajte ich pripraviť si vlastné občerstvenie na svoju oslavu. Samozrejme, pod vedením skúseného šéfkuchára a s pomocou našich maskotov. Vy si zatiaľ vychutnajte pohodu s priateľmi a rodinou, len pár metrov od detí.

KREATÍVNE TVORENIE V ARTCLUB

Máte doma malých umelcov? Určite ocenia oslavu v našom kreatívnom štúdiu ArtClub. Deti si pod vedením lektora môžu vytvoriť obrázky, hlinené výrobky, sadrové odliatky a rôzne šperky. Samé si tak vyrobia tie najlepšie darčeky. 

OSLAVY S MASKOTMI A ANIMÁTORMI

Nech si pre oslavu vyberiete akékoľvek miesto, môžete naň prizvať niektorého z našich maskotov. Alebo aj viacerých. Rovnako aj našich animátor, ktorí sa s radosťou premenia na známe postavičky z rozprávok či vám pripravia pestrý program plný zábavy. V každom prípade sa vám postarajú o nezabudnuteľnú oslavu. Animácie, minidiskotéka alebo maľovanie na tvár je ako súčasť programu pre deti samozrejmosťou. Oslavy v Trinity Hotels sú vždy plné tých najkrajších detských emócií a zážitkov.

Informujte sa o možnosti rezervácie