O nás

O HOTELI

Hotel Atrium poskytuje ubytovanie v 113 moderných izbách s kapacitou až 238 pevných lôžok a 87 prísteliek. K dispozícii je parkovisko s kapacitou 100 miest. Svojou polohou v centre Vysokých Tatier, vodným a saunovým svetom, zrekonštruovaným moderným kongresovým centrom je ideálny pre rodiny s deťmi, ale aj biznisovú klientelu. 


K dispozícii je vám aj nabíjacia stanica pre elektromobily (bližšie informácie získate na recepcii hotela). Na recepcii sú vám k dispozícii aj vozíky na batožinu. Hotel disponuje troma výťahmi avšak nie je bezbariérový. 

Z hotelových izieb aj reštaurácie s panoramatickým výhľadom sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranskú kotlinu. V bezprostrednom okolí hotela je množstvo turisticky atraktívnych miest. Len pár krokov od hotela sa nachádza nástupná stanica Starý Smokovec - Hrebienok – východiskový bod mnohých turistických trás. Športové možnosti a rôzne formy netradičnej zábavy sa Vám ponúkajú v letnej aj zimnej sezóne. K hotelu tiež prináleží vonkajšie detské ihrisko.

SIEŤ TRINITY

Trinity Hotels & Resorts je sieť, ktorá v sebe spája jedno i druhé. Naše hotely - Senec, Sitno a Atrium sú jedinečné práve svojim babyfriendly konceptom, ktorý myslí na rodiny s deťmi a všetky ich potreby. Vytvorili sme pre nich jedinečný koncept, ktorého maskotmi sú Kamaráti z Trinity. Na nich sa deti tešia, a nechodia tak do hotelov, ale do Kopkovho, Skalkovho alebo Čľupkovho domčeka. 

Rovnako silná je však aj naša orientácia na biznis. Každý z našich hotelov disponuje rozľahlou, moderne vybavenou kongresovou časťou. Vďaka internej eventovej agentúre pre vás pripravíme akékoľvek podujatie na mieru.

TRINITY KLUB

Zaregistrujte sa a využívajte jedinečné výhody nášho vernostného programu. Ihneď po registrácií máte nárok na zľavu na pobyt. Tá sa odvíja od výšky bodov, ktoré zároveň môžete využiť aj na služby a benefity. Výhody Trinity klubu je možné využiť v ktoromkoľvek z našich hotelov. Ako člen klubu získate medzi prvými informácie o spustení nových pobytových balíkov, či o špeciálnych zľavách, aby sme vám zaručili možnosť čo najlepšej ceny.