Masáže 4 Elements Day Spa

INŠPIRUJTE SA SILOU ŠTYROCH ŽIVLOV

VODA - ZMIERŇUJE STRES
uvoľňuje telo, utišuje myseľ a upokojuje ducha


ZEM - OBNOVUJE ROVNOVÁHU
čistí telo, posiľňuje myseľ a napĺňa ducha


VZDUCH - VÁBI KRÁSU
tónuje telo a tvár, vyjasňuje myseľ a oživuje ducha


OHEŇ - ZVYŠUJE ENERGIU
posiľňuje telo, revitalizuje myseľ a rozžiari ducha


4 ELEMENTS DAY SPA je prepojením toho najlepšieho z východných terapií a liečivej sily našich bylín. 

MASÁŽE V HOTELI ATRIUM NOVÝ SMOKOVEC

Na detailoch záleží a pri priestoroch a službách zameraných na relax a regeneráciu to platí dvojnásobne. Masáže a procedúry poskytujeme v útulných priestoroch 4 Elements Day Spa. Doplnkové služby zamerané na regeneráciu tela a mysle sme prepracovali do každého detailu.

Navštívte miesto, kde na chvíľu zabudnete na každodenný zhon a stres - prebuďte svoje zmysly v novom koncepte masážnych procedúr zameraných na udržanie vitality vplyvom rovnováhy 4 živlov.

SME BABYFRIENDLY- MASÁŽE AJ PRE DETI

V ponuke procedúr a masáži sme mysleli aj na vaše deti. Doprajte si spoločnú masáž aj s vašimi deťmi v našej masážnej miestnosti double. Vytvorili sme špeciálnu ponuku detských masáží. Deti tak môžu byť komfortne pri vás a dopriať si svoj priestor a čas na regeneráciu.


Naše 4 Elements Day Spa je otvorené aj pre neubytovaných hostí – navštívte nás kedykoľvek budete na blízku. Môžete spojiť masáž aj so vstupom do nášho 4 Elements wellness a dopriať si chvíle na komplexnú regeneráciu tela aj mysle.

Potrebujete postrážiť dieťa počas vašej masáže? Deti od 4 rokov môžu ostať v detskom kútiku MiniMe s našim personálom (táto služba je pre ubytovaných hostí bezplatná a nie je potrebné nahlasovať dieťa vopred).

OTVÁRACIA DOBA

Pondelok - Nedeľa: 

10:00 - 22:00

Masáž si môžete objednať na:

+421 904 752 032

+421 524 422 307

aqua@atriumhotel.sk.

Cenníky vstupov, masáží a procedúr