Maskoti Kamaráti z Trinity

VEĽKÍ KAMARÁTI Z PLYŠU

V Trinity Hotels & Resorts sme vytvorili jedinečný koncept pre rodiny s deťmi, ktorého maskotmi sú Kamaráti z Trinity- Čľupko, Vlnka, Kopko, Svetluška, Skalko, Ozvenka a, samozrejme, ich kamarátka Nitka, ktorá ich sprevádza na všetkých koncertoch. Naši maskoti sú zároveň hudobnou a tanečnou skupinou. 

Postavičky Kamarátov z Trinity nerozprávajú, čo podporuje detskú predstavivosť. Komunikácia gestami je deťom blízka, je hravá a ľahko zrozumiteľná a práve vďaka nej si ich obľúbia aj naši najmenší hostia.

Práve preto s nimi na koncerty chodí aj ich kamarátka Nitka, ktorá je ich hlavným rečníkom. Tá koncerty vedie, vysvetľuje tanečné kroky a aktívne zapája deti do interaktívneho zážitku z koncertu. Dáva tak deťom možnosť byť na chvíľu súčasťou koncertu – tancovať ako Kamaráti.

PRÍBEH KAMARÁTOV Z TRINITY

Nie sú to len veselé postavičky. Každý z nich má svoj jedinečný príbeh, svoje povolanie. Kopko je kuchár, Svetluška influencerka, Čľupko plavčík, Vlnka učiteľka, Skalko je horský sprievodca a Ozvenka speváčka. V novom koncepte leta sme tomu prispôsobili aj aktivity. Každý deň v týždni sme venovali jednému z našich maskotov a v tento deň sme pre deti vymysleli množstvo zábavných aktivít inšpirovaných práve ich povolaniami. Či už je to spevácka súťaž, kreatívne dielne, spoločné varenie alebo mnohé ďalšie.

Detičky sa nielen zabávajú, ale aj učia novým zručnostiam a rozširujú si svoje obzory. Pri spoločných aktivitách sa veľmi rýchlo stanú ich najlepšími kamarátmi. Tie Deti potom nechodia do nejakého nudného hotela, ale do Skalkovho, Kopkovho alebo Čľupkovho domčeka.

SKALKO A OZVENKA

Atrium je domovom Skalka a Ozvenky. Skalko je vášnivý tatranský horolezec a Ozvenka je horská víla, ktorá ho sprevádza na jeho potulkách. Skalko preto už od mala sníva o tom, že sa stane horským vodcom a z Ozvenky zas jedného dňa bude slávna speváčka. Modernými povolaniami sme ich viac priblížili súčasným deťom, aby si k nim ľahšie našli cestu. Skalko deti učí zlaňovanie a zásady prežitia v horách, zatiaľ čo s Ozvenkou si môžu zaspievať a zatancovať a objaviť tak svoj skrytý talent.

Skalko a Ozvenka vás sprevádzajú celým pobytom v hoteli. Stretnúť ich môžete pri večeri aj na raňajkách, kde sa im deti s nadšením chvália, že spapali ovocie aj zeleninku. Každý večer spolu zažijú minidiskotéku a počas dňa zábavné aktivity v rámci animácií. Na pamiatku vždy dostanú omaľovánku či knižku s príbehom maskotov. Na bare majú tiež vlastný špeciálny džúsik a, samozrejme, nemôžu chýbať ani pri rozlúčke počas odchodových dní z hotela.

KONCERTY KAMARÁTOV Z TRINITY

V Atriu však môžete stretnúť aj ostatných kamarátov. Tí sa totiž vo svojich domčekoch pravidelne navštevujú a usporadúvajú nezabudnuteľné koncerty. Šiesti maskoti, originálne pesničky, ľahké a hravé choreografie, ktoré rozhýbu aj najmenších. Ich interaktívne koncerty môžete zažiť na väčšine pobytov a počas celého leta. Spolu už vydali dva albumy, majú vlastné tričká, vankúšiky, nápoje a množstvo ďalších praktických darčekov.

Vďaka tomu sa s nimi detičky tak celkom nelúčia ani po odchode z hotela. Pozrieť si videá či spievať si pesničky so svojimi kamarátmi môžu totiž kdekoľvek. Zážitky s Kamarátmi z Trinity si navyše tiež môžu pripomínať niektorým z predmetov z ich merchu.