O nás

O HOTELI

Hotel Atrium**** poskytuje ubytovanie 114 moderných izbách s kapacitou až 238 pevných lôžok a 89 prísteliek. K dispozícii je parkovisko s kapacitou 100 miest. Svojou polohou v centre Vysokých Tatier, vodným a saunovým svetom, zrekonštruovaným moderným kongresovým centrom je ideálny pre rodiny s deťmi ale aj biznisovú klientelu. 


K dispozícii je vám aj nabíjacia stanica pre elektromobily (bližšie informácie získate na recepcii hotela). Na recepcii sú vám k dispozícii aj vozíky na batožinu. Hotel disponuje troma výťahmi avšak nie je bezbariérový. 

Z hotelových izieb ako aj reštaurácie s panoramatickým výhľadom sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranskú kotlinu. V bezprostrednom okolí hotela je množstvo turisticky atraktívnych miest. Len pár krokov od hotela sa nachádza nástupná stanica Starý Smokovec - Hrebienok – východiskový bod mnohých turistických trás. Športové možnosti a rôzne formy netradičnej zábavy sa Vám ponúkajú v letnej aj zimnej sezóne.

SIEŤ TRINITY

Trinity Hotels & Resorts je sieť, ktorá v sebe spája jedno i druhé. Naše hotely - Senec, Sitno a Atrium sú jedinečné práve svojim babyfriendly konceptom, ktorý myslí na rodiny s deťmi a všetky ich potreby. Vytvorili sme pre nich jedinečný koncept, ktorého maskotmi sú Kamaráti z Trinity. Na nich sa deti tešia, a nechodia tak do hotelov, ale do Kopkovho, Skalkovho alebo Čľupkovho domčeku. 

Rovnako silná je však aj naša orientácia na biznis. Každý z našich hotelov disponuje rozľahlou, moderne vybavenou kongresovou časťou. Vďaka internej eventovej agentúre pre vás pripravíme akékoľvek podujatie na mieru.

TRINITY KLUB

Zaregistrujte sa využívajte jedinečné výhody nášho vernostného programu. Ihneď po registrácií máte nárok na zľavu na pobyt. Tá sa odvíja podľa výšky bodov, ktoré však môžete využiť aj na služby a benefity. Výhody Trinity klubu môžete využiť v ktoromkoľvek z našich hotelov. Zároveň ako člen klubu získate medzi prvými informácie o spustení nových pobytových balíkov, či o špeciálnych zľavách aby sme vám zaručili možnosť čo najlepšej ceny.