Virtuálna prehliadka

Recepcia hotela

Recepcia je Vám k dispozícii 24 hodín denne.

Telefón:

+421 52 442 2342

+421 903 990 105
E-mail: recepcia@atriumhotel.skHotelová reštaurácia Park

Kvalitné gastronomické služby, široký výber jedál a nápojov, rozmanitá vínna karta a príjemné prostredie. To všetko nájdete v našej reštaurácii.

Kapacita reštaurácie:  226 miest

Otváracia doba:

Pondelok - Nedeľa:  7:00 - 22:00

Kulinárske štúdio Foodie

Moderný priestor je vybavený všetkým, čo pri varení nesmie chýbať. Môžete ho využiť na firemné prezentácie, originálne teambuildingy či zážitkové aktivity pre deti i dospelých. Výber je na vás. 


Kapacita: 15 osôb

Bowling bar

Moderný a útulný bowling bar prepojený s kaviarňou a vínnym salónikom a oddeleným Game Zone. K baru patrí aj letná terasa. Je tak ideálnym priestorom na večerný program, tematickú párty či netradičné školenie alebo poradu.

Samozrejmosťou je neustála obsluha a v prípade záujmu vám pripravíme aj chutnú neskorú večeru. Svoju hru si môžete rezervovať priamo v bare.

Kongresové centrum

Kongresové priestory hotela Atrium**** ako aj hotelové izby prešli kompletnou rekonštrukciou. Ponúkame vám k dispozícii 3 plne vybavené salóniky s kapacitou 30 až 200 osôb a dataprojektorom.

Všetky miestnosti sú klimatizované. Na špecifické pracovné stretnutia či školenia ponúkame aj oddelené priestory Wine, Coffee & Tea a Bowling bar, ktoré sú príjemnou zmenou oproti zaužívaným salónikom.

Hotelové izby

Hotel Atrium**** ponúka komfortné ubytovanie priamo vo Vysokých Tatrách.

K dispozícii je vám celkovo 113 izieb a apartmánou s celkovou kapacitou 238 lôžok.