Animačný program

Kým vy v hoteli oddychujete, vaše deti získavajú zážitky na celý život. Prostredníctvom zábavy, aktivít, súťaží a vystúpení s animátormi. Naši animátori v žltých tričkách sú tu pre vás:

  • Vždy usmievaví a energickí
  • Pozitívni a kreatívni
  • Profesionálni moderátori a zabávači


Skalkove detektívne očko

19.4. - 21.4.2024

Pomôž Skalkovi vylúštiť záhady a zahraj sa na detektíva. Vyrieš záhadu stratených Ozvenkiných topánok, vypočuj svedka, prever dôkazy a nájdi páchateľa podľa zanechaných odtlačkov. Zdolaj túto misiu a staň sa pomocníkom nášho detektíva Skalka.

Cesta do vesmíru

26.4. - 28.4.2024

Miluješ hviezdy a tajuplný vesmír? Tak potom poleť na výpravu Slnečnej sústavy spolu s našimi kamarátmi Skalkom, Ozvenkou a objavuj úžasné veci o Slnku a planétach.

Ozvenkine záhady tela

3.5. - 5.5.2024

Hlava, ramená, kolená palce. Áno, všetko toto tvorí naše telo, ale ešte omnoho viac. Telo sa skladá z rôznych častí, o ktorých možno ani nevieme. Spoznaj ich spolu s nami.

Krastabager pod Tatrami – divadelný cirkusový bager je tu!

10.5. - 12.5.2024

Ako ste na tom so staviteľskými prácami? 
Skalko jednoznačne potrebuje pomôcť! Nauč sa rôzne staviteľské zručnosti a získaj certifikát správneho staviteľa! 

Zahrajme si rozprávku

17.5. - 19.5.2024

Kde bolo, tam bolo... Zaujíma Vás, ako to bude pokračovať ďalej? Premeňte sa aj vy do rozprávkových bytostí a užite si rozprávkový pobyt v hoteli Atrium!

Už vieš, čo budeš robiť, keď budeš veľký/á?

24.5. - 26.5.2024

Baví ťa veľmi veľa vecí a nevieš sa rozhodnúť, ktoré povolanie je pre teba vhodné? Príď na víkend a vyskúšaj si 6 zamestnaní. Možno jedno z nich padne práve Tebe do oka!

Veľkolepé otvorenie Tatier s Cirkus-kus

31.5. - 2.6.2024

Príď s nami osláviť svoj sviatok. Tatranské chodníky otvoríme veľkolepo spolu s akrobatickými kúskami, choduliarmi, či dokonca svetelnou show s tými najlepšími z Cirkusovej školy Cirkus-kus. Nepremeškajte svoj deň!

Poď s nami na výlet

7.6. - 9.6.2024

Nenechaj si ujsť veľkolepé otvorenie turistických cestičiek spolu so Skalkom a Ozvenkou. Vydaj sa preto na výlet s nimi.

Podmorské dobrodružstvo pre malých objaviteľov

14.6. - 16.6.2024

Ocitnite sa na chvíľu pri mori. Zoberte malých objaviteľov do nezapomenuteľného podmorského sveta. Hladať poklady, či staviať podmorské kráľovstvo? Aj v Tatrách sa budeš cítiť ako pri mori!

Skalkove narodeniny

21.6. - 23.6.2024

Pomôž Skalkovi osláviť svoje 11-te narodeniny. Nachystajme mu oslavu narodenín akú nikdy nenažil. Buď pri tom aj ty!