Kulinárske štúdio Foodie

Moderný priestor je vybavený všetkým, čo pri varení nesmie chýbať. Môžete ho využiť na firemné prezentácie, originálne teambuildingy či zážitkové aktivity pre deti i dospelých. Výber je na vás. 


Kapacita: 15 osôb

ŠPECIÁLNE KURZY PRE DOSPELÝCH, RODINY ČI PRIATEĽOV

Za skvelým jedlom už nemusíte chodiť do drahej reštaurácie. Po absolvovaní našej školy varenia si ho budete vedieť pripraviť sami. Všetko sa naučíte pod vedením nášho skúseného šéfkuchára. Všetky recepty sú prispôsobené tak, aby ste si ich vedeli pripraviť aj u vás doma. Spoznajte recepty zo svetových kuchýň alebo sa naučte tipy a triky našej tradičnej kuchyne.

ŠPECIÁLNE KURZY PRE DETI

Priestoroví architekti mysleli na všetko, a tak má vnútorná strana pracovnej plochy vyvýšené pódium, aby dočiahli aj tí najmenší. V našom Foodie môžu deti rozvíjať kreativitu, osvojovať si zručnosti z kuchyne a to všetko hravo a hlavne bezpečne. Detské kurzy sú vedené hravou formou pod vedením šéfkuchára a s pomocou hotelových animátorov. Je to tiež skvelý tip na detské oslavy, pri ktorých nuda určite nehrozí.

Pre záujem o kurzy v kulinárskom štúdiu Foodie je potrebné si overiť dostupnosť a termín vopred rezervovať. Môžete tak urobiť e-mailom na recepcia@atriumhotel.sk alebo telefonicky na tel. č.: +421 903 990 105, prípadne osobne na recepcii hotela.